(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>

value. quality care. convenience.

                                     EKSKLUZYWNA  TERAPIA  PIĘKNOŚCI  DLA  PAŃ

                           to jedna z najbardziej ekskluzywnych technik odmładzania i poprawy stanu skóry
TERAPIA PIĘKNOŚCI  (metoda przystawiania pijawek w 6 zabiegach w różnych miejscach ciała ) uważana jest obecnie na świecie za jeden ze sposobów bardzo efektywnej odnowy biologicznej i jest przeprowadzana także w najbardziej ekskluzywnych gabinetach kosmetycznych. Korzystają z niej gwiazdy światowego kina. 

W Polsce ta terapia ma również wielu zwolenników wśród modelek ,gwiazd kina i muzyki. Z naszych terapii regularnie korzysta wielu znanych celebrytów oraz osób ze świata polityki.

Polecana jest ze względu na uzyskiwanie następujących efektów:

 -   silne działanie odmładzające i antystresowe
 -   likwidacja cellulitisu lub maksymalne zredukowanie jego niekorzystnych efektów wizualnych
 -   regeneracja rozstępów skórnych
  -  bardzo korzystny wpływ na wygląd i jakość skóry

 

Ponadto pijawki stosuje się na przebarwienia na nogach, pajączki, zmarszczki na twarzy, trądzik i inne problemy ze skórą.

 

NOWOŚCIĄ  jest  fenomenalny HirudoLifting - HIT  Z  HOLLYWOOD :

LIFTING PIJAWKOWY-MASECZKA z krwi własnej tzw. LIFTING WAMPIRZY ,krew pobrana od pijawki po zabiegu (możliwa do wykonania po każdym przystawieniu pijawek), to doskonałe i przynoszące zdumiewające efekty odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu. Dzięki biochemicznemu składowi śliny pijawek, otrzymujemy maskę opartą o najnowocześniejsze składniki, w formach aktywnych biologicznie. Taka maseczka to alternatywa dla botoksu , doskonale napina i wygładza skórę twarzy , szyi i dekoldu , wygładzając strukturę skóry oraz zmarszczki. Efekt jest natychmiastowy !! 

Lifting pijawkami - hirudolifting, potocznie nazywany "maseczką z pijawek" - zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem pijawek lekarskich, do którego używa się ich ok. 2-3.  Są one przystawiane w określonym miejscu na ciele, co dodatkowo działa leczniczo na organizm. W tym czasie krew pacjenta miesza się z hirudozwiązkami zawartymi w ślinie pijawki, które poza efektami leczniczymi, działają odżywczo, kojąco i regenerująco na zmęczoną skórę. Uzyskaną mieszankę hirudoterapeuta wykorzystuje jako maseczkę liftingującą.
Czas zabiegu to ok. 1,5 godziny (ok. 1 godz. - zabieg hirudoterapii i ok 30 min. - zabieg odmładzający – maseczka + krem ze śluzu ślimaka o właściwościach odżywczych).
Do zabiegu stosujemy wylącznie pijawki hodowane w warunkach laboratoryjnych. Po zabiegu użyte pijawki utylizuje się w alkoholu.

Zastosowanie pijawek lekarskich w terapii leczniczej ma niesamowite działanie na organizm ludzki. Pijawki produkują w swoich gruczołach ślinowych ponad 110 związków biochemicznych (hirudozwiązki), które podczas zabiegu przedostają się do krwiobiegu pacjenta. Jak się okazuje, te same substancje idealnie nadają się wykorzystania w kosmetologii. Najnowsze badania nad hirudowiązkami potwierdziły ich wpływ na stan skóry, w głównej mierze na:

* napięcie
* ukrwienie
* natlenianie
* jędrność

* wygładzenie zmarszczek

Efekty zabiegu odczuwalne są już po pierwszej terapii. Skóra staje się  nawilżona, jędrna, elastyczna i gładka. Systematycznie stosowane zabiegi (1-2 w miesiącu) bez użycia skalpela i strzykawek hamują procesy starzenia skóry, redukują zmarszczki i usuwają przebarwienia.


CO ZAWIERA PIJAWKA ŻE WYKORZYSTUJEMY JĄ W KOSMETYCE?

 

* ANTYELAZA spowalnia proces starzenia się skóry
* EGLINA silny środek przeciwzapalny i aktywny antyutleniacz
* HIALURONIDAZA, ELASTAZA, KOLAGENAZA - działają jako czynniki rozprzestrzeniające i zwiększające penetrację w skórze pozostałych związków pochodzących z gruczołów pijawek.
* Substancja HISTAMINOPODOBNA rozszerza naczynia skórne, zwiększając ukrwienie.

 

Stwierdzono obecność związków aktywnych takich jak:

* SEROTONINA (działająca uspokajająco)
* ENDORFINA (hormon szczęścia

* PRZECIWZAKRZEPOWE
* PRZECIWZAPALNE
* KWASY FOSFATYDOWE
* WOLNE KWASY TŁUSZCZOWE

 

Razem z lipidami wydzielane są enzymy takie jak FOSFOLIPAZY i LIPAZY, odgrywające główną rolę w przebudowie fosfolipidów błony komórkowej komórek skóry.
Występują hormony sterydowe takie jak: KORTYZOL, hormony z grupy ESTROGENÓW. Skóra żywo reaguje na hormony płciowe. Zauważalne jest to zwłaszcza u kobiet w okresie menopauzy, kiedy ustaje wydzielanie żeńskich hormonów, których obecność warunkuje ładny wygląd skóry.


MAMY WIĘC SKŁAD DOSKONAŁEGO KREMU OPARTEGO O NAJNOWSZE SKŁADNIKI,
W DODATKU W ŻYWYCH FORMACH AKTYWNYCH BIOLOGICZNIE

WAŻNE !!

** Osoby, u których na powierzchni skóry twarzy, szyi i dekoltu występują rany, strupy po gojeniu ran, czy też zadrapania nie kwalifikują się do zabiegu aż do całkowitego wygojenia zmian skórnych.

 

Jak to działa :

 

Hialuronidaza, elastaza i kolagenaza, działają, jako czynniki rozprzestrzeniające, zmniejszające napięcie tkanki łącznej i zwiększające penetrację w skórze pozostałych związków pochodzących z gruczołów ślinowych. Substancja histaminopodobna rozszerza naczynia skórne, zwiększając ukrwienie danej okolicy.
W substancjach gruczołów ślinowych stwierdzono też serotoninę.
Razem ze związkami przeciwzakrzepowymi i przeciwzapalnymi pijawki, podskórnie dostają się też lipidy, które oprócz białek stanowią potężną grupę związków ślinowych.
Największą grupę tworzą kwasy fosfatydowe i wolne kwasy tłuszczowe.
Razem z lipidami wydzielane są enzymy takie jak fosfolipazy i lipazy, odgrywające główna rolę w przebudowie fosfolipidów błony komórkowej komórek skóry, działając leczniczo i ochronnie w gojeniu samej rany po pijawce jak również w tkankach otaczających.
Lipidy stanowią 20 % całej masy substancji gruczołów ślinowych. Razem z lipidami występują hormony sterydowe takie jak: kortyzol, dehydroepiandrosteron, androsteron, testosteron, progesteron i estradiol. Mamy, więc skład doskonałego kremu opartego o najnowsze składniki w dodatku w żywych formach aktywnych biologicznie.

To właśnie wykorzystuje się w kosmetologii hirudoterapeutycznej, gdzie efekty są zdumiewające. W terapii upiększającej i odmładzającej wykorzystujemy również unikatowe kosmetyki z ekstraktem z gruczołów ślinowych pijawek o biologicznie aktywnej strukturze. Z terapii tej chętnie korzystają u nas zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

 

 

 

(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>